Choď na obsah Choď na menu
 


Program EXTERIÉR

predumytie vysokým tlakom, očistenie podbehov a podblatníkov, šampónovanie,umytie diskov ,nanesenie tekutého vosku, sušenie, očistenie rámov dverí, ošetrenie pneumatík silikónom, vyleštenie okien z vonkajšej strany

Cena : 9 Eur

Program INTERIÉR

vysávanie, očistenie kobercov - gumených rohoží, ošetrenie vnútorných plastov - prístrojovej dosky, leštenie okien z vnútornej strany.

Cena : 8 Eur 

Program KOMPLET

predumytie vysokým tlakom,umytie podvozku, očistenie podbehov a podblatníkov, šampónovanie,umytie diskov ,nanesenie tekutého vosku, sušenie, očistenie rámov dverí, ošetrenie pneumatík silikónom, vyleštenie okien. Povysávanie, očistenie kobercov - gumených rohoží, ošetrenie vnútorných plastov - prístrojovej dosky,

Cena : 16 Eur                Auto XL : 25 Eur (dodávka, mikrobus ... )               

,

Očistenie a ošetrenie kože

koženné sedadlá a ďalšie interiérové diely vyčistíme vysušíme a následne ošetríme špeciálnym konzervačným prípravkom značky Alegriny.

Cena : od 20 Eur

Tepovanie 

technológia ghibli&wirbel

Interiéry vozidiel tepujeme za použitia značkového tepovača ghibli&wirbel a prípravku určeného na takéto hĺbkové tepovanie.  Ak je výsledok nepostačujúci, tepovanie opakujeme. Naši vyškolený zamestnanci pracujú na dokonalosti interiéru min. 5 hodín. Pre viac info klikni TU.

Cena : od 60 Eur (Na službu je potrebné sa vopred objednať)

 

Dezinfekcia interiéru O3 

Ozónom spoľahlivo zničíme až 99,9 % vírusov, baktérií, spór a plesní v interiéri vášho automobilu. Pre viac info klikni TU.

 

Cena : 17 Eur 

 

Darčekové poukážky 

potrebujete rýchly darček?

Záujem o darčekové poukážky rastie najmä v predvianočnom období, no aj v priebehu roka, ako darček k narodeninám, cena do tomboly a pod. Ak neviete, čím blízkeho, známeho, či kolegu obdarovať, využite našu ponuku darčekových poukážok na všetky naše služby.